PharmaLINE – produkty lékárenské kvality

Doporučené e-shopy

Psyllium představuje snadný způsob doplnění vlákniny. Vysoce čistá (98 %) přírodní vláknina z Jitrocele indického, bez použití přídatných látek. Psyllium jako doplněk stravy představuje snadný způsob doplnění vlákniny pro zdravé zažívání. V kapslích rostlinného původu pro snadné dávkování.

Psyllium 98 procentní vyčištěné osemení Jitrocele indického, bez použití přídatných látek. Neobsahuje barviva, konzervační látky ani chemické přísady.

Je ideálním doplňkem běžné stravy prospěšným pro zdravé zažívání. Psyllium obsahuje rozpustnou vlákninu, která na sebe váže vodu. Vláknina silně nabobtná, vytvoří měkký gel, který podpoří složení střevní mikroflóry, tím zlepší průchod potravy zažívacím traktem a zároveň optimalizuje jeho funkci.

Míváte problémy s trávením, trápí vás průjem? Zná to asi každý, pocit těžkého žaludku, nadýmání a problémy s pravidelným vyprazdňováním. V dnešní uspěchané době, plné stresu určitě nejste sami. Žaludeční problémy jsou typické při stresu, kde psychické napětí může být důsledkem také průjmu.

Další příčinou problémů s trávením může být nevyvážená strava, sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu. Pokud sedíte dlouho v práci u stolu, tak máte stlačené celé břicho a to komplikuje pohyb a trávení potravy ve střevech. Proto i v zaměstnání je vhodné pro doplnění vlákniny jíst i ovoce nebo zeleninu.

Psyllium není návykové a proto je vhodné i pro dlouhodobé užívání. Balení obsahuje 100 ks kapslí pro snadné užívání.

Doporučené dávkování 1-2x denně vydatně zapít tekutinou 5-6 kapslí, nejlépe 30 minut před jídlem.

  • Čistota produktu 98%
  • Bez přidaných látek
  • Bez GMO
  • Podporuje trávení
  • Snadné dávkování - kapsle