Výrobky

Psyllium představuje snadný způsob doplnění vlákniny. Vysoce čistá (98 %) přírodní vláknina z Jitrocele indického.

Nutrikaše neobsahují laktózu a jsou přirozeně bezlepkové. Díky svému složení a propracované receptuře jsou vhodné pro osoby s výživovým onemocněním nebo přímo alergií na některé základní složky potravin. Obsahují 10 vitamínů a minerálních prvků, probiotické kultury Bacillus coagulans, vysoký obsah kvalitní vlákniny z čekanky. Výhodou je snadná příprava do 3 minut, stačí zalít horkou vodou.

Sušený nápoj Zajíc je alternativa klasického mléka, neobsahuje lepek ani laktózu. Je vhodný nejen pro osoby s intolerancí k laktóze. Z různých příchutí si vybere opravdu každý. Výhodou je snadná, rychlá příprava a široké možnosti použití.

Nová receptura
Pomocí inovativních technologií a moderních výrobních postupů upravujeme tradiční recepturu, kdy lze výrobu uskutečnit bez částečně ztužených tuků. Touto změnou je u vašeho oblíbeného výrobku minimalizován obsah (TFA) transmastných kyselin a zároveň splňujeme aktuální požadavky legislativy EU. Naše upravená receptura zachovává veškeré výhody, které nápoje ZAJÍC již tradičně nabízí.

Výrobky pro zdravý životní styl i snadný a rychlý způsob doplnění vitamínů v těle. Sušené syrovátkové nápoje mají snadnou přípravu, stačí zalít pouze teplou vodou. Lecitin natural je čistě přírodní produkt, vyrobený ze sójových bobů. Sušený nápoj ACTIVE je bez lepku a laktózy, obsahuje L-carnitin, vlákninu, vápník, 10 vitamínů a minerálů. Soja creamer Vám dochutí až 40 šálků kávy nebo čaje.

Produkty lékárenské kvality PharmaLINE jsou založeny na prověřených farmaceutických poznatcích a splňují přísná kritéria stanovená zákony a předpisy. Produkty z této řady jsou vyrobené z vysoce kvalitní vlákniny Plantago ovata. Psyllium představuje snadný způsob doplnění vlákniny.