PharmaLINE – produkty lékárenské kvality

Doporučené e-shopy

Psyllium vysoce čistá (98 %) přírodní vláknina z Jitrocele indického s obsahem probiotických mikroorganismů Bacillus coagulans. Jako doplněk stravy představuje snadný způsob doplnění vlákniny a probiotických kultur pro zdravé zažívání. V kapslích pro snadné dávkování.

Psyllium Probiotic představuje unikátní kombinaci prebiotik s probiotiky, 2 kapsle obsahují 1 mld. prospěšných baktérii Bacillus coagulans. Probiotické kultury Bacillus coagulans díky svému přirozenému zapouzdření vykazují vysokou životaschopnost a i dlouhodobou trvanlivost při běžném skladování a jsou tak zárukou efektivního využití. V kombinaci s prvotřídní vlákninou s maximální čistotou 98 % jde o jedinečný produkt.

Je ideálním doplňkem běžné stravy prospěšným pro zdravé zažívání. Psyllium obsahuje rozpustnou vlákninu, která na sebe váže vodu. Vláknina silně nabobtná, vytvoří měkký gel, který podpoří složení střevní mikroflóry, tím zlepší průchod potravy zažívacím traktem a zároveň optimalizuje jeho funkci.

Pro snadné skladování je Psyllium ve formě kapslí v plastové dóze. Není návykové, proto je vhodné i pro dlouhodobé užívání. Doporučujeme užívat 1 – 2x denně 5 – 6 kapslí a vydatně je zapít sklenicí vody.

  • Čistota produktu 98%
  • Probiotické kultury Bacillus coagulans
  • Podporuje trávení
  • Snadné dávkování – kapsle
  • Bez GMO