Private label

Více než 20 let vyrábíme pro privátní značky

Naše společnost patří mezi významné výrobce v oblasti potravinářství se zaměřením na produkty racionálního stravování.

Více než 20 let vyrábíme pro významné značky z celého světa müsli, instantní kaše, pufované chlebíčky a další. Zapékané či sypané müsli vyrobíme dle požadavku zákazníka a zabalíme do krabičky, fólie, sáčku nebo kelímku. Pufované chlebíčky přírodní nebo polévané čokoládou vyrábíme z jednoho druhu obilí, rýže nebo směsi zrn, či dalších surovin. Instantní kaše jako rychlá svačinka se snadnou přípravou, stačí zalít pouze horkou vodou. Nabízíme širokou škálu příchutí a možností balení. Převlečná plastová víčka,  plněna libovolnými cereáliemi, ořechy, čokoládovým dražé…

Instantní kaše

Rychlá svačina, snadno připravená pouze přidáním horké vody. Široká škála příchutí (s jablky, s čokoládou, s lesním ovocem, s malinami a další). Kaše pro spotřebitele s výživovým onemocněním: bezlepkové, bez laktózy, či ovesná pro běžné konzumenty.

Zapékané müsli

Velkokapacitní výroba zapékaného a sypaného müsli. Množství různých druhových variant a příchutí výrobků. Technologický vývoj dle požadavků zákazníka. Výroba dle předem zadané a přesné receptury.

Celozrnné chlebíčky

Privátní výroba vynikajících pufovaných chlebíčků z jedné suroviny nebo mixu kvalitních obilovin (rýže, kukuřice, pšenice, žito, sója, slunečnice…). Tvarové varianty chlebíčků polévané hořkou, nebo mléčnou čokoládou.

Plastová převlečná víčka

Plnění plastových převlečných víček různých průměrů a objemů. Využití víček na většinu výrobků v kelímcích např. jogurty, pudinky, kaše a další. Plnění: suché plody, müsli, čokoládové draže, gumoví medvídci a jiné.

Plastové kelímky

Plnění kelímků v bílé, transparentní variantě nebo je lze doplnit o potištěnou etiketu i s průhledem. Plnění sypkými surovinami např. kaše, müsli, suché plody, libovolné cereálie. Možnost uzavírání AL, PE, nebo převlečným víčkem.

Sypané müsli

Velkokapacitní výroba zapékaného a sypaného müsli. Množství různých druhových variant a příchutí výrobků. Technologický vývoj dle požadavků zákazníka. Výroba dle předem zadané a přesné receptury.

Příklady balení