PharmaLINE – produkty lékárenské kvality

Doporučené e-shopy

Psyllium představuje snadný způsob doplnění vlákniny. Vysoce čistá (98 %) přírodní vláknina z Jitrocele indického, bez použití přídatných látek. Psyllium jako doplněk stravy představuje snadný způsob doplnění vlákniny pro zdravé zažívání.

Míváte problémy s trávením, trápí vás průjem? Zná to asi každý, pocit těžkého žaludku, nadýmání a problémy s pravidelným vyprazdňováním. V dnešní uspěchané době, plné stresu určitě nejste sami. Žaludeční problémy jsou typické při stresu, kde psychické napětí může být důsledkem také průjmu.

Další příčinou problémů s trávením může být nevyvážená strava, sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu. Pokud sedíte dlouho v práci u stolu, tak máte stlačené celé břicho a to komplikuje pohyb a trávení potravy ve střevech. Proto i v zaměstnání je vhodné pro doplnění vlákniny jíst i ovoce nebo zeleninu.

Psyllium je vysoce čistá (98 %) přírodní vláknina z Jitrocele indického, bez použití přídatných látek. Je ideálním doplňkem běžné stravy prospěšným pro zdravé zažívání. Psyllium obsahuje rozpustnou vlákninu, která na sebe váže vodu. Vláknina silně nabobtná, vytvoří měkký gel, který podpoří složení střevní mikroflóry, tím zlepší průchod potravy zažívacím traktem a zároveň optimalizuje jeho funkci.

Psyllium není návykové a proto je vhodné i pro dlouhodobé užívání. Navíc má snadné dávkování, stačí dát 2 čajové lžičky do sklenice vlažné vody a zamíchat. Pro dosažení lepšího efektu se doporučují 2-3 porce denně.

Balení obsahuje 50 dávek.

  • Čistota produktu 98%
  • Bez přidaných látek
  • Bez GMO
  • Podporuje trávení